Rezervace

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, V TUTO CHVÍLI ZBÝVÁ V REZERVAČNÍM SYSTÉMU JIŽ JEN NĚKOLIK VOLNÝCH TERMÍNŮ. OMLOUVÁME SE, ALE NEMŮŽEME JIŽ VÍCE ZVÝŠIT KAPACITU VÝSTAVY. VŠEM, NA KTERÉ SE NEDOSTALO SE OMLOUVÁME  A UPOZORŇUJEME - SKUPINÁM BEZ PLATNÉ REZERVACE NEDOKÁŽEME ZARUČIT PLNOHODNOTNOU NÁVŠTĚVU BEZ ČEKÁNÍ! 

Vítejte v rezervačním systému výstavy NAŠE CESTA. Začátky prohlídek pro školy jsou ve všední dny každých 15 minut od 9.00 do 14.45. Máte-li zájem dorazit se skupinou i mezi 15. a 17. hodinou, je to možné po domluvě na telefonním čísle 702 018 088 (Vlaďka Tvrdková).

PROSÍME, RESPEKTUJTE MAXIMÁLNÍ VELIKOST SKUPINY 30 DĚTÍ NA JEDEN REZERVAČNÍ TERMÍN!

Rezervace je nezbytná proto, abychom každé skupině dětí pomohli nejprve se zorientovat na výstavě a uvedli ji do problematiky všech tří typů postižení, kterých se výstava týká. Po instruktáži se děti mohou dalších 60 až 90 minut samostatně pohybovat mezi jednotlivými stanovišti a různými aktivitami, vždy za dohledu průvodce. Více informací naleznete ZDE.

Výstava se koná ve dnech 1.10. až 30.11. 2014 v Praze, Křižíkův pavilon, Výstaviště Praha Holešovice. Vstup bez rezervace není pro školy a skupiny z organizačních důvodů možný.

Milí příznivci výstavy Naše cesta,  
 
výstava Naše cesta v letošním roce neprobíhá a tyto stránky nejsou aktuální. Nejnovější informace o aktivitách projektu chodicilide.cz můžete sledovat na www.chodicilide.czFacebooku, nebo se přihlaste k odběru čtvrtletního elektronického Zpravodaje.
 
  S pozdravem, Slávka Hocká, Manažerka projektu chodicilide.cz